ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

İzmir Asma Tavan

Banyo Asma Tavan fiyatları

İzmir Asma Tavan modelleri

İzmir Asma Tavan Fiyatları

İzmir Banyo Asma Tavan

Asma tavan, yukarıda bulunan zemin kat levhasından aşağı doğru asılan ikincil tavanlardır. Zemin levhanın alt tarafı ile asma tavan arasında bir boşluk oluşmaktadır.  Bu boşluk kablo ve tesisat düzeni için uygun alanı sağlamaktadır. Asma tavanlar dekoratif bir görüntü içinde sıkça tercih edilmektedir.

Asma tavan uygulama, ustalık gerektiren bir işlemdir. Tavanlar fayans, mineral lifi, alçı levha ve laminantlar tarzında malzemelerden üretilmektedir. Boşluklardaki ses yankılanmasının süresini kontrol edebilmek için delinmektedir. Bu işlemde özel akustik ses yalıtım ayarları kullanılmaktadır.Asma tavana sahip olmanın en popüler sebeplerinden biri borular, tesisat yapılarını gizlemesidir. Tavanın esnek olması gizli borular veya onarım için gerekli kablolara kolay ulaşım sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

İzmir Asma Tavan Çeşitleri

İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar Asma Tavan modellerimizi görmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Asma tavanlar hem kullanım açısından hem de görüntü açısından oldukça kullanışlı yapılar haline gelmektedir.  Birçok yerde kullanıma uygundur. Mutfaklarda salonlarda iş yerlerinde birçok yerde tercih edilmektedir.

Asma tavan modelleri fiyatları itibariyle de oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu sebeple sahip olduğunuz bütçe ister küçük ister büyük olsun kendinize uygun bir asma tavan çeşidi bulmak mümkündür. Firmamızın size sağladığı asma tavan çeşitleri diğer tavan çeşitlerine göre oldukça cazip bir fiyata sahip olmaktadır.İhtiyacınıza göre değişik şekillerde tavanlar oluşturulmaktadır. Asma tavan fiyatları da buna bağlı olarak değişmektedir. Model olarak alçıpan, vektörel, taşyünü, karolam, akustik metal şeklinde bulunmaktadır.

İzmir Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavan günümüzde özellikle Türkiye’de en sık kullanılan tavan modelidir. Bu tavanlar iki adet bulunan alçı karton arasına farklı bir tabaka konulmasıyla elde edilmektedir. Kullanılan malzemeler çok kullanışlı hale gelmektedir. Böylece kullanışlı malzemelerden kaplanan tavanlar ısı ve ses yalıtımını en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Bu tavanların temizliği çok rahat şekilde yapılabilmektedir.

Alçıpandan yapılan asma tavanlar hafif malzemelerden oluşmaktadır. Malzemenin hafif olması tavanları depreme dayanıklı hale getirmektedir. Dünya standartlarına en uygun yapılardır. Bu yapıyı kullanarak iç mekân tasarımları en güzel şekilde yapılmaktadır. Asma Tavan firmamız kaliteli ve güvenli asma tavan hizmetini sağlamaktadır.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP