İzmir Dekoratif Duvar Panelleri

İzmir Pratik Duvar Kaplama

İzmir Duvar paneli

İzmir Tv arkası ahşap panel

İzmir Poliüretan Duvar Panelleri

İzmir Strafor Duvar Paneli en ucuz

İzmir 3 Boyutlu Duvar Paneli

İzmir Ahşap duvar paneli

İzmir Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli

Dekoratif duvar panelleri günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle 2cm kalınlığında ebatları 120 *50 v4 100 *50 cm olmaktadır. Duvar panelinin ham maddesi strafor paneli olarak kullanılmaktadır.Duvar panelleri ev, ofis, kafe, restoran, hastaneler, okullar gibi birçok alanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra panelleri banyo gibi ıslak zeminlerde de kullanıma uygundur.  Birçok farklı model renk ve çeşitliliğe sahiptir.

Su geçirmez banyo duvar panelleri son zamanlarda oldukça gündeme gelmektedir. Banyolarımızda şık görünüme önem vermekteyiz. Paneller bu şık görünümü elde etmek için doğru seçenekler haline gelmektedir.  Eğer sizlerde şu an içerisinde bulunduğunuz mekanlara yenilik yapmak istiyorsanız duvar panelleri iyi bir tercih olmaktadır.

Duvar Panellerinin Özellikleri

İzmir  dekoratif duvar panelleri seçeneklerine göz atmanız, bulunduğunuz ortama canlılık katmak adına faydalı olmaktadır. Panellerin bu kadar sık kullanılması ve tercih edilmesinin sebepleri arasında bazı özellikler yer almaktadır. Bu özelliklerden şu şekilde bahsedilebilir:

  • Paneller strafor veya akrilik bazla üretilmektedir.
  • Isıyı ve nemi yalıtma özelliğini sağladığı iççin özellikle kış aylarında sıcak bir ortam yaratmaktadır. Yaz aylarında ise daha serin ortamlara imkân sunmaktadır.
  • Ses yalıtma özelliğine sahiptir. Bulunduğunuz ortamların sakin ve sessiz olmasına olanak tanımaktadır.
  • Su ve neme karşı dayanıklıdır. Bu yüzden ıslak ortamlarda da kullanılmaktadır.
  • Sağlam maddelerden yapılmaktadır. Uzun süreli kullanıma uygundur.
  • Hammaddesi sayesinde bakteri üremesini engellemektedir.
  • Temizliği oldukça kolaydır.

Duvar Panelleri Nasıl Uygulanır?

Kendinden yapışkanlı duvar paneli son zamanlarda moda haline gelmektedir. Uygulaması kolay ve pratiktir. Fakat panelin daha kalıcı ve sağlam olması adına usta eli değişmiş işlemler daha çok önerilmektedir.

Duvar paneli kaplama işlemi için duvarın yapısı önemlidir. Kaplanacak duvar güzelce temizlenmektedir. İşlem sırasında temel olan maket bıçağı, stickwall yani duvar yapıştırıcısı, gönye ve metre kullanılmaktadır. Yapıştırıcıyı duvara uygun boyutta sürmek gerekmektedir. Sürme işlemi tamamlandıktan sonra falçata yardımı ile panel 2-3 kez üst üste kesilmektedir. Daha sonra panellerin alt köşeleri hizalanarak duvar kaplanmaya başlanmaktadır.Her stile uyarlanabilir panel çeşitleriyle her alanda beklenmedik etkiler ve görünüşler yaratılabilmektedir.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP