ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

İzmir Taş Duvar Kaplama

İzmir Doğal Taş Duvar Kaplama

İzmir Taş Duvar Modelleri

İzmir Doğal Taş Duvar Fiyatları

İzmir Taş Duvar Kaplama Fiyatları

İzmir Dekoratif Taş Duvar

İzmir Salon taş duvar Modelleri

İzmir Bahçe taş duvar Modelleri

İzmir Ev içi Duvar taşları Modelleri

Taş duvar kaplama, iç ve dış cephelerde sıklıkla tercih edilen ve kullanılan bir kaplama türüdür. Mutlaka her mimaride küçük de olsa kullanılmaktadır. Ev dekorasyonlarında, panel arkalarında, ofis duvarlarında, kafe konseptlerinde kullanılmaktadır. Sağlam kırılmaz, kopmaz bir yapıya sahiptir.

Doğal taş duvar kaplama olarak da çok sık karşımıza çıkmaktadır. Bu kaplama türü doğal taşlardan elde edilen birçok sayıda özel ürün kalıpları içerisinde yer almaktadır. Panellerimizde standart olarak beyaz renkte üretimi yapılmaktadır. Fakat seçtiğiniz projeye uygun olarak desinatörler tarafından boyanmaktadır.

Sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde, günümüz şartlarında en kaliteli görünüme sahip kaplama türü olarak bilinmektedir. Doğal taşlar yerine ise aynı etkiyi veren poliüretan malzemelerde kullanılmaktadır.

Dekoratif Taş Duvar

İzmir taş duvar kaplama ürünleri genellikle iç mekanlarda tercih edilmektedir. Adından anlayacağımız üzere dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır. Fakat dış mekanlar içinde kullanılacak malzeme daha sert seçilerek uygulanabilmektedir. Özellikle son zamanlarda iki alanda da kullanımı çok popüler hale gelmektedir.

Dekoratif taş duvar çeşit olarak her alana uygun şekilde tasarlanmaktadır. Renk çeşitliliği oldukça fazla seçenekte bulunmaktadır. Fakat çoğunlukla dekorlarda taş görünümünün doğallığını korumak için çok renkli modeller tercih edilmemektedir.

Genellikle doğal taş duvar görünümünü verecek renkler ve modeller kullanılmaktadır. Böylece duvar daha natürel bir görüntüye sahip olmaktadır. Tamamen gerçek taş görüntüsü istendiği takdirde özel olan taş modelleri kullanılmaktadır.

Taş Duvar Kaplama Özellikleri

Taş duvar kaplama işlemi zaman alan ve zor bir yapı sistemidir. Buna bağlı olarak sahip olduğu temel özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden şu şekilde bahsedilmektedir;

  • Üzerlerine tüm boya türleri uygulanmaktadır.
  • Çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yapıştırma vidalama yöntemleriyle monte edilebilmektedir.
  • Gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça güçtür.
  • 1e1 görünümü verilebilmektedir. Bu görünümle mimarinize mükemmel katkıda bulunmaktadır.
  • Ses, ısı izolasyon malzemesi şeklinde kullanılmaktadır. Ekstra yapılacak yalıtım işlemlerinden tasarrufu sağlamaktadır.
  • Yangın riskine karşı koruyucu özelliğe sahip olmaktadır. Tutuşmaz ve alevin büyümemesine yardımcı olur.

Poliüretan birçok sanayi sektörünün tercihi haline gelmektedir. Hafif ve dayanıklı olması tercih edilmesinin sebebini açıklamaktadır.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP