ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

İzmir Zemin Döşeme

İzmir Dış mekan zemin Kaplama

İzmir Salon yer döşemeleri

İzmir Zemin döşeme çeşitleri

İzmir Zemin Kaplama

İzmir PVC Zemin Kaplama

İzmir Kendinden Yapışkanlı Zemin Kaplama

Zemin döşeme işlemi son yıllarda oldukça sık rağbet görmeye başlamıştır. Bulunduğumuz her ortam bir zemine sahip olmaktadır. Bu zeminlerin dayanıklı ve sağlam olması en temel unsurdur. Dayanıklılığın yanında bir de dekoratiflik istenmektedir.

Seferihisar zemin döşeme, sağlam ve şık zeminlere sahip olmak isteyen müşterileri için hizmet vermektedir. Farklı fakat temel olacak şekilde zemin çeşitleri bulunmaktadır. Çünkü her yere aynı zemini uygulamak mümkün ve sağlıklı olmamaktadır.

Epoksi Zemin Döşeme

Zemin döşeme çeşitleri arasında şu anda en trend olan seçenektir. Epoksi teknolojinin ortaya koyduğu son ürünlerden bir tanesidir. Oldukça dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Sürtünme aşınma ve katı kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Epoksi zemin döşeme, genellikle fabrika, hangar tarzında üst düzey işletme zeminlerinde kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve insan sağlığına pozitif etkileri bulunmaktadır. Zeminin en belirgin özelliği kolay temizlenmesidir.Epoksi zeminin uygulanması zor ve karışık işlemler bulundurmaktadır. Bu nedenle döşeme işleminin kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. İzmir zemin döşeme firmamızda alanında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Doğal Taş Zemin Döşeme

Salon yer döşemeleri için en sık tercih edilen çeşittir. Genellikle dekoratif amaçla kullanılmaya uygun bir döşeme tercihidir. Mimari tasarıma en gerekli olan zemin döşeme şeklidir. İnce detay ve ayarları bulunmaktadır.

Doğal taş zemin döşeme isteniyorsa bir yer için o alanın kesinlikle düzgün olması gerekmektedir. Uygulama sırasında en kaliteli yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Usta seçimlerine oldukça dikkat edilmektedir. Bu döşeme çeşidi basit olarak görülse de oldukça zordur.Taş döşeme yapısı oldukça sağlamdır. Bu türdeki zeminler kesinlikle su geçirmemektedir. Mekanik yapı açısından sağlamdır. Tasarımında kullanılan malzeme çeşitlerinden ötürü ısı yalıtımına karşı dayanıklıdır. Yangına karşı da diğer zeminlere göre dayanıklılık göstermektedir.

Endüstriyel Zemin Döşeme

Endüstriyel zemin döşeme günlük olarak çok sık karşılaştığımız bir çeşit değildir. Bu kaplama türü yaygın olarak fabrika, depo, belirli işyerleri, petrol istasyonu ve otopark içlerinde kullanılmaktadır. Zemin üzerinde üretimler ve taşıma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.Sık olarak kimyasal maddelere maruz kalma ihtimallerinden dolayı temizlenebilir ve kaydırmaz olmaktadır. Kaliteli ve su sızdırmayan maddeler kullanılmaktadır.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP