ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

Seferihisar Boya badana sıva

Seferihisar Boya Badana Ustası

Seferihisar Boya Badana

Seferihisar boya badana fiyatları

Seferihisar Boya badana

Boya badana sıva işlemlerini yılda bir kez bile olsa bulunduğumuz ortamlara yaptırmaktayız. Özellikle evlerimizde iş yerlerimizde tadilat işlemleri yapılırken badana ve boya kelimelerini sıkla duyar ve kullanırız. Hemen hemen herkes bu iki işlemin aynı olduğunu sanmaktadır. Her ne kadar temel işlevleri aynı olarak yapılmakta olsa da badana ve boya birbirinden farklı işlemlerdir. Sıva iki işlemden de farklıdır. Sıva işlemi duvara badana ve boya yapmadan önce duvarı buna uygun hale getirmektir.İnce işçilik için sıva ilk adımdır. Su, çimento ve kum üçlemesinin karışımıyla hazırlanmaktadır. Boya işleminden önce tüm duvara sürülmektedir. Bu karışımın kıvamı yumuşak olduğu için kolay uygulanmaktadır.

Seferihisar Badana

Badana, duvarların veya dışardaki ağaçların dıştaki kısmına fırça kullanılarak ya da püskürtme yöntemiyle sürülen kireçli su işlemine verilen addır. Badananın kullanım amacı duvara boya uygulanmadan önce koruyucu ve temizleyici bir astar yüzey oluşturmaktır.Eskiden badana işlemi için sadece kireç kullanılmaktaydı. Seferihisar badana olarak artık daha sağlam ve düz yüzey oluşturan plastik badana sık olarak kullanılmaktadır. Badana işlemi uygulandıktan sonra pürüzsüz bir yüzey elde edilmektedir. Yüzeyin rengi kullanılan malzemeden dolayı güzel bir görüntüye sahip olmamaktadır.  Burada da devreye boya işlemi girmektedir.

Duvara uygulanacak boyaya göre badana rengi çeşitlenebilmektedir. Bu çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kireç badana
  • Plastik badana
  • Tutkallı badana
  • Çimento badana
  • Kazein badana

Badana Boya Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Badana boya ustası oldukça önemli bir faktördür. Boya işlemi dışardan bakıldığında kolay gibi görünse de oldukça ince detaylara sahip olmaktadır. Duvar dekorasyonunun temiz ve şık çıkması için titiz ve boya işlemlerini doğru uygulayan ustalar gerekmektedir.

Seferihisar badana boya ustaları alanında oldukça tecrübeli kadrolardan oluşmaktadır. İyi bir sonuç almak isteniyorsa yapılanlar şu şekildedir:

  • Boyaya başlamadan önce pürüzler kesinlikle giderilmektedir.
  • Badana yapılmış nemli duvarlar kurumadan boya yapılmamaktadır.
  • Boyama işlemine kesinlikle tavandan başlanmaktadır.
  • Elde edilmesi gereken renk için kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
  • Doğru fırça seçimleriyle boyanacak alanın en dip köşe ve orta noktaları eşit olarak boyanmaktadır.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP