ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

Seferihisar Mağaza Tadilatı

Seferihisar Mağaza Tadilat Dekorasyon

Seferihisar Anahtar teslim tadilat

Seferihisar Komple tadilat

Seferihisar Ofis Dükkân Mağaza Tadilat

Mağaza tadilatı, işletmecinin isteği üzerine mağazada yenilikler yapmak, baştan tasarlamak, genişletmek, konseptini değiştirmek gibi farklı ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Mağazaların tasarımı, düzeni müşteriler açısından önemli bir etken olarak görülmektedir. Bu nedenle mağaza da tadilat yapılırken temaya uygun olarak çalışılması büyük önem taşımaktadır.

Mağaza içerisindeki duvarların, yer döşemesinin, mobilya tasarımlarının, kabinlerin yani bütün unsurların çok iyi planlanması ve uygulanması gerekmektedir. Bu durumda da tadilata başlanmadan önce detaylı olarak öncelik sırasına göre plan yapılmaktadır. Mağazanın ebattı, müşteri ve personelleri dahil göz önünde bulundurulduktan sonra işleme başlanmaktadır.

Yer Döşemesi ve Duvar Boyası Nasıl Olmalıdır?

Seferihisar mağaza tadilat, işleme başlamadan önce iki unsuru belirlemektedir. Yer döşemesi ve duvar boyası. Bu unsurlar mağazanın temel iki ana unsurudur. Ortama renk, şıklık ve estetik vermektedir. Yapılacak döşeme ve duvar rengi birbirinin aynısı ya da tam zıttı olmamalıdır. Mağaza içeriğine göre seçilmeli ve birbirini tamamlayıcı özellikte olmaktadır.

Mağazaların ferah bir görünüme sahip olmasın için çoğunlukla açık renkler kullanılmaktadır. Fakat aynı zamanda müşterilerin dışardan ilgisini çekecek renklerin kullanılması da dekorasyon açısından kaliteli bir tercih olmaktadır. Özellikle kasa arkalarında bulunan duvarların boyasında çarpıcı renkler kullanılmaktadır. Boyama işlemini yaparken en kaliteli boyalar kullanılmaktadır.

Zemin döşemesi seçilirken ilk dikkat edilmesi gereken sağlam ve dayanıklı bir malzeme olmasıdır. Daha sonrasında genel dekorasyona uygun olarak renk ve model seçilmektedir. Bunların yanında ise kayganlığına ve kolay temizleniyor olmasına dikkat edilmektedir.

Mağaza Tadilatı Fiyatı

Mağaza tadilatı fiyatı, kesin rakamlarla belirlenmesi mümkün olmamaktadır. Mağazalar her açından farklılık göstermektedir. Yapılacak tadilatın fiyatı mağazanın içeriğine, büyüklüğüne, kullanılacak değişecek malzemelere, eklenecek çıkacak dekorlar gibi birçok farklı etkene bağlı olarak değişmektedir.

Yapılan tadilat işleminde müşteri memnuniyeti oldukça önem taşımaktadır. Tadilata başlamadan önce mağazanın bütün ölçüleri alınmaktadır. Değişmesi yenilenmesi boyanması atılması gereken bütün unsurlar belirlenerek mağaza sahibiyle paylaşılmaktadır.

Mağaza sahibinin istekleri doğrultusunda yapılan proje sonucu ortaya bir fiyatlandırma çıkmaktadır. Mağaza sahibinin kabulü doğrultusunda en kısa sürede tadilata başlanıp, hızlı ve güvenli bir şekilde yeniden anahtar teslim yapılmaktadır.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP