ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

Seferihisar Tuğla Duvar Kaplama

Seferihisar Tuğla Duvar Kaplama

Seferihisar Tuğla Duvar Modelleri

Seferihisar Tuğla Duvar Fiyatları

Seferihisar Tuğla Duvar Kaplama Fiyatları

Seferihisar Dekoratif Tuğla Duvar

Seferihisar Salon Tuğla duvar Modelleri

Seferihisar Bahçe Tuğla duvar Modelleri

Seferihisar Ev içi Duvar Tuğla Modelleri

Günümüzde popülerliğini yeniden kazanmış olan tuğla duvar kaplama işlemi giderek artış göstermektedir. Bu kaplama türü genel olarak dekoratif amaçla tercih edilmektedir. Bu ürün doğal bir üründür. Yapıldığı alana doğal taş görünümü vermektedir.

Doğada sıklıkla gördüğümüz ve beğendiğimiz bu taş görüntüleri artık sizde bulunduğunuz mekanlara taşıyabilmektesiniz. Genel olarak iç mekân tercihlerinde kullanılmaktadır. Tuğla duvar çeşitleri birçok modele renge ve pigmente sahiptir.

Seferihisar tuğla duvar kaplama alanında oldukça tecrübeli bir kadroya sahiptir. Tuğla kaplama emek isteyen bir uygulamadır. Yapıları hafiftir. Uygulandığı alana herhangi bir baskı uygulamamaktadır. Bu durumda zarar da vermemektedir. Tuğla kaplamalar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Dekoratif Tuğla Kaplama Nasıl Uygulanır?

Tuğla duvar kaplama nasıl yapılır? Sorusu karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Seferihisar tuğla duvar kaplaması yapmak için ilk önemli nokta duvar hazırlığını sağlamaktır. Tuğla diğer taşlara nazaran hafif olsa da ağırlık oranı yüzeyin önemini vurgulamaktadır. Duvarın yüzeyine alçı veya boyama gibi işlemler uygulanmışsa çeltik işlemi gerekmektedir.

Duvara düzgün olarak astar çekilmektedir. Tamamlanan işlemler doğrultusunda duvarın yüzeyi kaplamaya hazır hale getirilmektedir. Daha sonrasında çimento bazlı yapıştırıcılar kullanılarak tuğlalar yerleştirilmeye başlanmaktadır.

Tuğla renk skalası özellikle geniş bir aralığa sahiptir. Fakat duvarın görüntüsünde doğallık tercih edilmektedir. Bu nedenle fazla renk kullanılmamaktadır. Çünkü amaç ortama daha doğal ve şık bir hava katmaktır. Tuğla kaplaması bulunduğunuz ortama egzotik bir hava kazandırmaktadır.

Kaplama Tuğla Özellikleri ve Fiyat

Tuğla kaplama duvar fiyatları, net olarak belirlenememektedir. Çünkü yapılacak kaplama işleminin birbirinden farklı detayları vardır. Bu detaylar duvarın boyutuna, kullanılacak tuğlanın sayısına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Fakat her bütçeye uygun tuğla kaplama modelleri bulunmaktadır.

Tuğla duvarlar özellik açısından da oldukça zengin ve kullanışlı yapılardır. Kaplama tuğlalar ısınma ve yalıtım konusunda harika bir etkiye sahiptirler.  Boya gibi tekrar isteyen işlem ve masrafı olmamaktadır. Tuğlaların taşıyıcı sistemler üzerinde etkisi bulunmaktadır.

Kaplamalar sayesinde yapılara zengin kimlikler kazandırılmaktadır.  Kolon bölümlerine uygulandığı takdirde nemi içeri geçirmeyecektir. Tuğla duvar kaplaması birçok özelliğe sahiptir.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

Adayolu İnşaat İzmir- Urla bölgelerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu alanda oldukça yetkili ve söz sahibi olan bir firma olarak çalışıyoruz. Ttüm tadilat dekorasyon ev yapma, yenileme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evlerimiz iş yerlerimiz bizim için en değerli alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple firmamız bu önemi göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekibiyle sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanında, ekonomik anlayışla da hizmet vermektedir. Uygun fiyata harika işlerle karşılaşmak için yapmanız gereken İzmir-Urla Adayolu inşaat firmamıza ulaşmaktır. Ulaşım sağladığınız takdirde uzman ekibimiz tarafından insanlarla görüşmeler yaparak en uygun plan proje tasarımına sahip olunmaktadır.

Komple Tadilat: Adayolu inşaat gelişmiş yapısıyla Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar olmak üzere dört bölgede profesyonel hizmet vermektedir. İnşaat, tadilat sektörü güven ve kalite isteyen bir alan olmaktadır. Evimizi tadilata sokmak istediğimiz de özellikle en iyisi olsun isteriz. Tadilat işlemlerinin belli başlı ayrılma kriterleri vardır. Temel olarak komple tadilat ve alansal tadilat olarak belirtilmektedir. Evinizin, iş yerinizin her alanını tadilata sokmak istiyorsanız bu komple tadilat işlemine girmektedir.

Urla-İzmir-Çeşme-Seferihisar’da evinizi tadilata sokmak istiyorsanız ve güveneceğiniz bir firma arıyorsanız Adayolu inşaat bu konuda doğru seçenek olarak yanınızda olmaktadır. Ev, iş yeri tadilatı yapan firmamız bu sektörde ve bölge uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapılan işlemlerde sizlere en kaliteli malzeme ve en güvenilir işçi kadrosuyla hizmet verilmektedir.

Firmamız tadilat için ön görüşme yapmak amacıyla size bir ekip göndermektedir. Ekibimiz alanında bütün detaylarını inceleyerek size bilgilerle projeyi tasarlamaktadır. Tasarlama işlemi bittikten sonra maliyet bilgileriyle birlikte size aktarılmaktadır.İşin yapılma süresi de belirlenen zaman çizelgesiyle size sunulmaktadır. Firmamız anahtar teslim olarak hizmet vermektedir. Tadilat firması alanında en iyi ustalarla hizmet veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve profesyonellikle kesinlikle zamanında anahtar teslim yapmaktadır.

TOP