Urla Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı nedir ?   Banyo tadilatı nasıl yapılır ? Banyo tadilat uzmanı kimdir ? Banyo tadilatının aşamaları nelerdir ?  Banyo tadilatının sıralaması nasıl olmalıdır ? Banyo tadilatı kaç gün sürer ? Banyo tadilatı ne kadara mal olur ? Mükemmel bir banyo tadilatını sizin için projelendiriyoruz.

Urla Banyo Tadilat

Urla Banyo Tadilat fiyatları

Banyo tadilat fiyatları 2022

Urla banyo tadilatı yapanlar

Banyolarımız evlerimizde en sık kullandığımız alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle her ev sahibi banyosunun güzel temiz ve düzenli olmasını istemektedir. Bu durumda da banyolarınıza küçük dokunuşlar gerekmektedir.

Firmamız Banyo tadilatı alanında profesyonel olarak İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar bölgesinde hizmet vermektedir. Banyo tadilatı örnekleri değişiklik göstermektedir. Birçok çeşitte tadilat seçeneğimiz bulunmaktadır. Banyo tadilat işlemi birkaç farklı başlıktan oluşmaktadır.  Bunlar;

★ Tesisat yapımı

★ Kırım işlemi

★ Sıva fayans yapımı

★ Gerekli duşakabin

★ Banyo dolapları

★ Montaj işleri ...

Tadilat hesaplama işlemi işe başlamadan önceki en önemli noktadır. Çalışılacak alanın ölçüleri ve şekli belirlenirse yapılacak işlemde, bir o kadar o kadar uygun seçilmektedir. Çalışılacak alanın tanınması çok önemlidir. Çalışanlarımızın hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Küçük banyo tadilatı ve büyük banyo tadilatı olarak işleme başlamadan önce banyonun alanı belirlenmektedir. Tadilata başlamadan önce banyo için müşterinin isteğine uygun bir banyo projesi tasarlanmaktadır.  Yani duşakabinin, klozetin, dolapların, çamaşır makinesi vb. malzemelerin yeri belirlenmektedir. Uygun yerler belirlenip ölçüler alındıktan sonra tadilata başlanmaktadır.

Tesisat ustalarımız sizin seçtiğiniz muslukları ve musluk yerini uygun olarak kullanarak monte işlemini yapmaktadır. Banyoda kullandığınız eşyalar için gerekli olan gider yollarını açmaktadır. Banyo fayans seçiminizden sonra fayans ustamız uygun şekilde fayansları döşemektedir. Ustalarımız temiz ve profesyonel çalışmaya özen göstermektedir. Alanında uzman olan kadromuzla çalışarak size en uygun banyoya ulaşabilirsiniz.

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

Banyo Tadilat Fiyatları

İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar banyo tadilat fiyatları sabit olarak belirlenmemektedir. Tadilatın içerisinde farklı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında tesisat, banyo mobilyaları, zemin ve duvar fayans döşemeleri, duşakabin çeşidi, duşakabin kurulumu, işçilik gibi birçok şey içermektedir. Buna bağlı olarak da tadilat fiyatları değişiklik göstermektedir.

Banyonuzu yenilemek ve bu konuda fiyat bilgisi öğrenmek istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz. Banyonuza tadilat yaptırmadan önce yaptırmak istediğiniz değişiklikleri belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz takdirde çalışanlarımızla görüşerek veya bizi ziyaret ederek uygun eşya seçimlerini yapabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kalite ilkesiyle hareket etmektedir. Bu ilke doğrultusunda gösterdiği gayreti müşterisinin ekonomisini düşünme alanında da göstermektedir.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP