ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

☎ 0501 076 35 76

Urla Çatı Tadilatı

Urla Çatı Tadilatı

Urla Profesyonel Çatı Tamiri

Urla Çatı Firmaları

Urla Çatı Ustası

Firmamız çatı tadilatı alanında İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar bölgelerinde hizmet vermektedir. Çatılar var olan yapıların en üstte bulunan elemanlarıdır. Oldukça önemli bir yapıdır. Büyük, küçük fark etmeksizin bütün yapıları yağış ve birçok diğer etkenden çatılar korumaktadır.

Çatı yapısı, taşıyıcı ve çatı kaplaması olmak üzere iki farklı kısımdan oluşur. Çatı tamiri işlemi oldukça önemli ve gerekli bir işlemdir. Bu işlemin özellikle düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.  Tamir işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama sistemi ayrı olarak eskimiş ve yıpranmış parçalarının yerine yenileriyle değiştirilmektedir.

İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar çatıların tadilat işleminin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitleri temel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

★ Kiremit çatı kaplamaları

★ Baca diplerinin tadilatı

★ Çatı iskeletinin tadilatı

★ Çatıdaki su yalıtım örtüsü

★ Su dereleri

Çatı Tadilat Nasıl Yapılır?

Çatı tadilatının önemi nedir? Sıkça karşılaştığımız bir sorudur. Çatılar yapıların en önemli noktaları olmalarına rağmen bakım ve tadilatları göz ardı edilebilmektedir. Özellikle büyük sorunlarla karşılaşmamak için çatı bakım ve tadilat işlemlerinizi ertelememelisiniz.

İzmir, Çeşme, Urla, Seferihisar'da çatıların tadilat işlemi, genellikle binalarda yapılan mantolama işlemiyle birlikte yapılmaktadır. Çatı tadilatından önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. yani çatının bütün elemanları firmamız yönünden incelenmektedir. Çatı bakıma başlanmadan önce en ince ayrıntısına kadar kontrol edilmektedir. Çok fazla hasar almış çatıların tadilatı yerine değişimi önerilmektedir

İZMİR geneli ve URLA bölgelerinde Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işleri

Çatı Tadilatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çatı ustası, işlemin en önemli noktasıdır. Çatılar göründüğü kadar basit yapılar değildir. Yapılışından, tadilatına ustalık istemektedir. Ustayla birlikte kullanılan malzemeler de çok önem taşımaktadır. Firmamız tamamen alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir. Kullandığımız malzemeler CE, TSE belgelidir. Bu belgeler zorunlu olmaktadır. Çatı yapım ve yenileme işleminde kullanılan yalıtım ya da kaplama malzemeleri önem taşımaktadır.

Çatı projesine ya da ayrıntısına göre doğru ve uygun malzeme kullanılmaktadır. Kullanılacak malzemenin teknik özellikleri bilinmektedir. Buna bağlı olarak yapıya uygun olarak kullanılmaktadır. Kalite ve güven esaslı çalışmak büyük önem taşımaktadır. Çatı bakım, yapım uygulamasında çalışan personellerin hayati koruyucuları tam şekilde sağlanmaktadır. Özellikle uygulama bölgesine göre gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP