Kasetli Tente

Kasetli tente modelleri günümüzde tercih edilen en gelişmiş seçeneklerden biri olmaktadır. Gelişmiş ve modern yapısı ile birlikte etkileyici bir tasarıma sahip olarak hem dış cepheler için estetik bir özellik sergilemekte hem de çeşitleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle özel olarak hazırlanmış olan kompakt tasarımı ile birlikte pek çok avantaj oluşturmakta ve geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır.

Genellikle dekoratifliği ile ön planda olan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kişinin ilk tercihi haline gelen bu dekoratif kasetli tente modelleri ile birlikte hoş bir görünüm aynı zamanda koruma imkanı elde edilmiş olacaktır. Pek çok kişi tarafından genellikle kolay kullanımı gibi özellikler ile tercih edilirken aynı zamanda kendini temizleme özelliği ile de pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Gündelik hayatımızda pek çok alanda karşımıza çıkan bir seçenektir. Özellikle cafe ve restoranlar tarafından tercih edilir. Hem dekoratif hem de uygun bütçeli bir seçenek haline gelmektedir. Mevcut özellikleri ile birlikte pek çok kişi tarafından tercih edilirken aynı zamanda kaliteli yapısı ile uzun ömürlü olmaktadır.

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente modelleri kapandığı takdirde kumaş ve mekanizma tamamen iç kısmında yer alır. Bundan dolayı kasetli tente denilmektedir. Bu sistem uzaktan kumanda ile çalışmakta olup motorlu bir sisteme sahiptir. Böylece modern ve teknolojik bir ürün haline gelmektedir. Gölge sağlamak amacıyla kullanılmakta olan başarılı bir tasarım ürünüdür kullanıldığı alanlarda estetik görünüm katmaktadır. Sahip olduğu katlanma özelliği sayesinde kumaşın uzun ömürlü olmasını sağlarken aynı zamanda kolaylıkla temizleme ve kendini temizleme özelliklerine de sahip olmaktadır. Derli ve toplu görünüm amacıyla pek çok kişi tarafından ilk tercih haline gelmektedir.

Sahip olduğu sistem sayesinde kolaylıkla gölgelendirme sağlanırken kasetli tente kullanıcıların tamamen taleplerini karşılamayı başarmaktadır. Mafsallı veya körüklü tente modellerine karşı daha uygun fiyatlı bir seçenek olmaktadır. Kullanım amacıyla manuel veya otomatik seçenekleri yer almaktadır. Manuel modeller daha uygun bütçeli karşımıza çıkarken otomatik modeller daha farklı fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kasetli Tente Özellikleri

 • Kasetli yapısı sayesinde kumaş ve mekanizmayı koruyan bir sistemi bulunmaktadır.
 • Kompakt ve hoş bir tasarıma sahiptir.
 • Kullanım alanını baz alınarak farklı ölçülerde kolaylıkla üretimi sağlanmaktadır.
 • Kullanılacak ürüne göre farklı alanlarda ve ölçülerde üretimi sağlanmaktadır.
 • Bağlantı civataları ve primleri paslanmaz özellikle karşımıza çıkmaktadır.
 • İleri açılım ölçüleri farklıdır bu durum mekana göre ayarlanabilmektedir.
 • Farklı renk ve desen seçenekleri seçme imkanı oluşturmaktadır.
 • Hava koşulları başta olmak üzere rüzgar ve güneşe karşı büyük bir etki yaratmaktadır.
 • Dış cephelerde esnektik bir görünüme sahip olmaktadır.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmaktadır.
 • Kurulumu oldukça kolay olmaktadır.
 • Ekonomik olarak tercih edilen bir seçenektir.
 • Kapalı olmasına rağmen yine şık bir görünüm sağlamaktadır.
 • Geniş bir kumaş seçeneklerine sahip olup mekana göre kullanılma imkanı oluşturulur.
 • Hava koşullarına karşı mukavemetli olmaktadır.
 • Aşınma veya kirlenme durumu çok gerçekleşmemekte olup kendini belli etmemektedir.
 • Gizli bir kaset sistemi bulunmaktadır.
 • Dört mevsim kullanım imkanı tanınmaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları

Tente modelleri tasarım olarak en çok tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır. Mevcut mekana bağlı olarak farklı ölçülerde kullanımı sağlanmaktadır. Mevcut ürünün fiyatları ise genellikle ebatına göre malzeme gibi detaylar baz alınarak değişiklik göstermektedir. Genellikle açık balkonlar üzerinde tercih edilen tente modelleri manuel ve motorlu seçenekler ile çeşitli fiyat imkanları sunmaktadır.

Balkon, kapı gibi alanlarda tente kullanımı sağlanmaktadır. Sahip olduğu şık ve dekoratif kullanımı ile birlikte tercih edilmektedir. Tente modelleri dört mevsim kullanım imkanı sağlayan konforlu ürünlerden birisi olmaktadır. Alüminyum özelliği ve plakaları ile birlikte desteklenmekte olup aynı zamanda otomatik ya da manuel şekilde açılıp katlanma imkanı oluşturmaktadır. Tamamen  paslanmaz ürünlerden üretimi sağlanmaktadır. Kumaş olarak ise genellikle akrilik tercih edilirken ithal kumaşları kullanımı da bulunmaktadır. Mevcut müşterilerin taleplerine göre çeşitli seçenekler yer alınmaktadır. Aynı zamanda kasetli tente modelleri üzerine rüzgar veya güneş sensor seçeneği eklemekte mümkün hale gelmektedir.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP