Körüklü Tente

Körüklü tente modelleri sahip olduğu körük özelliği sayesinde güneşi engeller ve  kolaylıkla ayarlanma imkanı sunmaktadır. Körüklü tente modelleri hareketli bir işlem sistemine sahip olup aynı zamanda ipli ya da motorlu sistemi ile karşımıza çıkmaktadır görsel olarak da tercih edilen dekorasyon ürünlerinden birisidir. Mekanlar içerisinde balkonlara renk katan bir model olarak ifade edilmekte olup kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Genellikle 1 metreden başlayarak 7 metreye kadar modelleri yer alır. Metal parçaları kaliteli olarak üretilmiş olup paslanma gibi durumlar oluşturmaz. Kaliteli materyallerden oluştuğu için oldukça uzun süre kullanım imkanı oluşturmaktadır.

Gündelik hayatımızda pek çok alanda tercih edilen tente modelleri her geçen gün farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişme gösteren bu sektörü içerisinde pek çok model sıklıkla tercih edilmektedir. Tercih edilen bu modeller arasında kullanım pratikliği ile dikkat çeken pek çok seçenek yer almaktadır. Bunlardan birisi ise körüklü tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Körüklü tente modelleri kolay kullanımını yanı sıra görselliği ile de pek çok kişiyi kendine hayran bırakıyor. Mevcut kenti sistemleri istenilen renkli özel olarak hazırlanabildiği gibi standart ölçüsüyle de sunulabilmektedir. Özellikle hava koşulları gibi pek çok detaya karşı dayanıklı olarak oluşturulmuş olup herhangi bir probleme izin vermemektedir. Garantili bir şekilde sunulan tente modelleri uzun yıllar herhangi bir probleme izin vermeyecektir.

Körüklü Tentenin Avantajları Nelerdir ?

Körüklü tente modelleri farklı özelliklere sahip olup mevcut sistemi sayesinde kolaylıkla açılmakta ve kapanmaktadır. Körüklü yapısından dolayı sıklıkla kullanılan bir sisteme sahiptir. Körüklü yapısı manuel düzeneğe sahip olup aynı zamanda pratik bir kullanımı ile birlikte herhangi bir soruna izin vermemektedir. Sadece bir hareketle tentesi açılmakta veya kapanmaktadır. Mevcut tente modelleri diğer tente çeşitlerine göre daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Mevcut modelin işlevsel yapısı ile sektör içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu olmaktadır. Körüklü tente modelleri dış mekanlarda kapatma imkanı ile kullanılırken mevsimsel olarak dış etkenlere karşı da korumaktadır. Böylece başarılı bir performans ürünü olarak karşınıza çıkmaktadır.

Mevsimsel durumlara karşı zarar vermez koruma sağlar. Rahat bir ortam yaratmasının yanı sıra bulunduğu mekana hoş bir görünüm katarak dekor amacıyla kullanılmaktadır. Körüklü tente modelleri 1 metre ile 7 metre arasında bir genişliğe sahiptir. Buna ek olarak 5 metre ile 1.5 metre arasında açılım ölçüsü bulunmaktadır. Pres döküm menteşeli sistemi sayesinde 180 dereceye kadar hareket imkanı sağlar. Körüklü tente modelleri Demir veya alüminyum iskelet ise sahiptir. Paslanmaz inox parçaları ile birlikte uzun süre kullanım imkanı sağlar. Çeşitli renklerde ve desenlerde üretimi sağlanmakta olup akrilik kumaşa sahiptir. Manuel olarak iple kontrol mekanizmasına sahiptir. Oldukça popüler olan bu tente modeli genellikle evlerde, restoranlarda ve kafelerde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok iş yerinde de tercih edilen bir model haline gelmektedir. Özellikle açık havanın tadını çıkartmak isteyenler tarafından tercih edilirken koruma özelliğine pek çok kişinin takdirini toplamaktadır.

Körüklü Tente Kullanımı

Tente kullanımı pratikliği ile ön planda olan bir sistem olmaktadır. İçerisinde yer alan ip düzenek sayesinde kolaylıkla kullanım imkanı oluştururken aynı zamanda bu durum tercih etme sebebi haline de gelmektedir. Çünkü talepler doğrultusunda hem kolay kullanım hem de şık bir görünüm talebi sıklıkla oluşturulmaktadır. Hemen hemen her koşul için özel olarak hazırlanmış olan bu tente modelleri herhangi bir probleme izin vermezken uzun süre kullanılması amacıyla bakımları yapılması gerekir. Çünkü ihmal edilen durumlar karşısında tente bozulabilir ya da tamamen kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bundan dolayı kişilerin bu konuda dikkatli olması ve periyodik bakımı atlatmaması gerekmektedir.

Tente modelleri kullanımı ile ön planda olsa da onun yanı sıra günümüzde pek çok alanda dayanıklılığı gibi ek avantajlar ile tercih edilmektedir. Üstelik talepler doğrultusunda kişiler üzerine aydınlatma gibi ek özellikler ekletebilmektedir. Kişiler bu alanda talep ettikleri doğrultuda başarılı bir kullanım elde ederken aynı zamanda farklı özelliklerle dekor amaçlı bir kullanım da oluşturmuş olacaktır. Tente kullanımı kolaydır herhangi bir probleme neden olmamaktadır.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP