Otomatik Tente

Otomatik tente modelleri motorlu yapısı sayesinde kolaylıkla açılma ve kapanma özelliğine sahip olmaktadır. Özellikle günümüzde büyük bir ilgiyle karşılaşmakta olup aynı zamanda tente sistemleri içerisinde en çok tercih edilen model olmaktadır. Kullanılan bu model pek çok kişinin evinde ve iş yerinde yer alırken aynı zamanda rahat tasarımı ile ön planda yer almaktadır. Motorlu kepenk modelleri hava koşullarına karşı başarılı bir dayanıklılık sağlarken aynı zamanda deforme gibi problemler yaratmamaktadır.

Bulunduğu ortamlar Eğer dar bir alana sahip ise kolaylıkla kapanması gibi imkanlar sağlar. Bunun yanında kolaylıkla kullanım sağlayan bu modeller motorlu tente sistemi ile birlikte açılır ve kapanır pergola sistemine sahiptir. Genellikle açık alan işletmecileri tarafından tercih edilmektedir. Kullanım konusunda oluşturduğu pratiklik ile birlikte kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Manuel sistemlere oranla daha pahalı bir seçenek olsa da kontrolden yana olan kişiler için iddialı bir seçenek olmaktadır. Otomatik tente sistemleri düzenli olarak bakımı yapıldığı takdirde başarılı bir performans göstermekte olup herhangi bir sorundan izin vermemektedir. Sadece evlerde değil iş yerlerine de sıkılıp da kullanılan bir model olarak bilinmektedir.

Otomatik Motorlu Tente

Otomatik motorlu tenteler sahip olduğu kumanda ile birlikte kolaylıkla açılır ve kapanır özelliğe sahip olmaktadır. Özellikle mekana bağlı olarak kapatılma gibi özellikleri ayarlanabilmektedir. Mevcut ortamı koşulları baz alınarak tercih edilen otomatik tente seçeneklerinin malzemesi tercih edilmelidir. Otomatik motorlu tente modelleri içerisinde yer alan kumaş ise mutlaka kaliteli olarak tercih edilmektedir. Kullanılan kumaşın renk seçenekleri ve motor seçenekleri gibi detaylar bulunduğu gibi talepler doğrultusunda aydınlanma gibi seçenekler eklenmesi imkanı oluşmaktadır. Herhangi bir problem yaşanmaması amacıyla firmamız tarafından özel olarak sunulan tente modelleri içerisinde her daim size destek sunulmaktadır. Genellikle kullanılan otomatik tente modelleri kolay kuruluma sahip olup kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda bu çanta modelleri fiyatları ise metrekare ile değişiklik göstermektedir.

Otomatik motorlu tente modelleri sahip olduğu tasarımlar ile birlikte motorlu sistemlere ek olarak elle kumanda veya manuel sistem olarak özelliklere de sahip olabilmektedir. Mevcut modeller değişiklik gösterdikçe farklı fiyatlar sunulmaktadır. Genel olarak hareketli olarak sunulan modeller içerisinde sabit kalma gibi durumlar bulunduğundan dolayı açılma ve kapanma özelliği ek olarak dekorasyon amacıyla kullanılan modellerde yer almaktadır. Otomatik  motorlu tente sistemleri içerisinde güneşten ve gölgeden koruyan bir sistem yer almaktadır. Kullanılan bu sistem istendiği takdirde kolaylıkla açılır ve kapanır. Pek çok kişinin talepleri doğrultusunda özellikle aydınlatma sistemi ön planda olsa da Buna ek olarak ses sistemi gibi pek çok imkan eklemek mümkündür. Genellikle otomatik tente modelleri aynı özelliklere sahip olarak sunulmakta olup pratikliği ile ön planda yer almaktadır. Kişilerin taleplerine göre farklı renk ve desenlerde oluşturulabilen bu modeller ile dekorasyon amacıyla kullanmakta mümkün olmaktadır.

Otomatik Motorlu Tente Bakımı Ve Onarımı

Motorlu tenteler için genellikle periyodik bir şekilde bakım yapılması önerilmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan firmalar ile iletişime geçerek uzman bir hizmet alınması gerekmektedir. Tenteler ki ne kadar dayanıklı olarak kullanılırsa kullanılsın sıklıkla bakım ister. Buna ek olarak tentelerin bilinçli ve verimli kullanılması amacıyla mekanik sistemler içerisindeki yağlar da düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bu süreç içerisinde Motorlu tente sistemleri içerisinde yer alan diğer parçalarda ihmal edilmesi önerilmemektedir.

Gündelik hayatımızda sıklıkla kullanılan Motorlu tente modelleri genellikle kafelerde ve ofislerde sıklıkla yer alıyor. Pek çok geniş iş yerinde kullanılırken aynı zamanda kaliteli yapısı ile de ön planda yer almaktadır. Sahip olduğu kullanım pratikliği ile birlikte genellikle iş yerlerini tercih edilen otomatik motorlu tente sistemleri büyük bir ilgiye sahiptir. Motorlu tente sistemleri konusunda bakım ise oldukça önemli olup genellikle kafeler tarafından düzenli bir şekilde yaptırılmaktadır. Çünkü kafe gibi ortamlar içerisinde nargile ya da sigara içirme durumlarına karşı sürekli olarak tente sistemleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda hava koşulları içinde yer alarak kullanılan bu sistemler sürekli aktif olmasından dolayı bakımı ihmal edilmemesi gerekmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan pek çok servis yer almaktadır. Ancak bu konuda güvenilir olup olmadığı araştırılmalıdır.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP