Raylı Tente

Firma genelinde raylı tente sistemlerinin başarılı bir şekilde üretimi gerçekleştirmektir. Pek çok kategori dahilinde tente modeli yer alsa da bunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi bu model olmaktadır. İşçilik ve kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler tamamen müşteri odaklı gerçekleşmektedir. Raylı tenteler modelleri aynı zamanda pergola olarak da bilinmektedir.

Oluşturulan bu tente modelleri özellikle kötü kış şartlarına karşı özel olarak hazırlanmaktadır. Çoğunlukla polyester kumaştan hazırlanmakta olup su geçirmeme gibi özellikleriyle avantajlı bir seçim haline gelmektedir. Cafe gibi ortamlarda kullanılan bir sistemdir. Raylı tenteler modelleri pek çok hava koşuluna karşı başarılı bir alüminyum yapıya sahiptir. Kaliteli kumaşların kullanımı ile birlikte PVC yapı yer almaktadır. Bu modeller paslanmaz özelliğe sahip olup uzun süre kullanımı ile bilinir.

Raylı Tente Teknik Özellikleri Nelerdir?

Dekorasyon amacıyla kullanılan bu tente modelleri aynı zamanda çeşitli hava koşullarına karşı da koruma elde edilmektedir. Genellikle bu tente modelleri 150*70 boyutlarına sahiptir. Sunulan tente modelleri ortalama 5 yıl kadar garanti sahibi olabilmektedir. Uzaktan kumandalı kontrol sistemine sahip olarak aynı zamanda motor desteği sağlanmaktadır. Kumandası sayesinde kolaylıkla ileri veya geri ayarı gerçekleştirilebilir. Raylı sistem modelleri arasında su taşıyıcı gider sistemi kullanılır.

Raylı Tente Otomatik Sistemi

Raylı tenteler otomatik sistemi özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde yer alan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Rüzgar ve kar gibi pek çok hava koşuluna karşı kaliteli malzeme kullanımı bulunur. Bahçe ve teras gibi alanlarda tercih edilen bir model olup çeşitli demir parmaklıklar gibi ek özellikler yer almaktadır. Genellikle villa tipi evlerde kullanımı sağlanmaktadır. Gölgelendirme gibi sistemler olarak da bilinir. Raylı pergole tente modelleri içerisinde katlanabilir bir zemin bulunmaktadır. Aynı zamanda kademeli bir sistem olarak bilinmektedir. Raylı sistem üzerinde yer alan modeller özellikle son zamanlarda tercih edilirken ahşap ya da metal ayaklar ile birlikte gölgeleme konusunda başarılı bir üründür.

Pergole raylı tente sistemleri özellikle son zamanlarda büyük bir ilgiyle karşılaşmaktadır. Mevcut sistem modelleri her geçen gün daha farklı seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kolay temizlenme gibi imkanları ile tasarım ayrıcalığı  gerçekleştirilir. Kış gibi mevsimler içerisinde kişiler talep ettiği takdirde tenteyi çıkartarak yıkama gibi imkanlara sahiptir. Ürün dahilinde sahip olduğu ayakları ile birlikte katlanabilir sistemi ile her mevsim kullanma imkanı oluşturmaktadır. Kullanım kolaylığı gibi pek çok detayı ile karşımıza çıkarken aynı zamanda mevcut özgün tasarımları ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

Pergole Raylı Tente

Pergole raylı tente sistemleri otomatik olarak açılabilir ve kapanabilir bir şekilde tasarlanmıştır. Mevcut ergonomik fonksiyonları sayesinde dört mevsim kolaylıkla kullanma imkanına sahip olmaktadır. Tente branda sistemi sayesinde bahçe veya iş yeri gibi pek çok noktada başarılı bir şekilde kullanım sağlarken aynı zamanda dekoratif olarak kullanılmaktadır. Farklı renkte tasarlanmış olan raylı tense sistemleri özellikle hava koşullarına karşı koruma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda dekorasyon amacıyla da tercih edilmektedir. Özel olarak tasarlanmış olan alüminyum pergola raylı  tente  sistemleri tüm iklim şartları baz alınarak kullanılmaktadır. Uzaktan kumandalı sistemi ile birlikte kumaş raylarda kolaylıkla katlanma imkanı bulunmaktadır.

Raylı Tente Kullanımı

Yaz kış keyifki bir kullanım oluşturulmaktadır. Evlerde tercih edilen bu sistem aynı zamanda kolay kullanım imkanı ile karşımıza çıkar. Sıklıkla akrilik kumaş kullanılırken aynı zamanda demonte imkanı da sağlanmaktadır. Böylece kişiler kolaylıkla temizleyebilir gerektiği takdirde muhafaza etme şansına sahip olabilmektedir. Dekorasyon amacıyla kullanılan kış bahçesi gibi alanlarda ise şeffaf parça halinde kullanmak mümkündür.

Pergola raylı tenteler  modelleri sabit ya da demonte özelliğine sahip olarak sunulmaktadır. Güneş ışınlarını engellemek amacıyla kişiler talep ettiği takdirde perde takma özelliğini kullanma şansına sahip olmaktadır. Raylı sistem üzerinde düz veya dalgalı saçak seçeneği sunulmaktadır. Böylece hoş bir görünüm amaçlanmaktadır. Tercih edilen modeller içerisinde şeffaf mika ya da branda kullanımı sağlanmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri yer almaktadır. Raylı tente modelleri çoğunlukla ev gibi ortamların tercih haline gelse de kafe gibi sıcak ortam yansıtmak isteyen kişiler için de kullanılan bir seçenek olmaktadır. Bu alanda kumaş ve materyal özelliğine bağlı olarak farklı fiyatlarda modellere rastlamak mümkün.

ADAYOLU İNŞAAT ve EMLAK

TOP